למידע וייעוץ מקצועי
למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
מרכז מרתה פילאטיס להכשרת מורים

עמוד הבית > מרכז מרתה פילאטיס להכשרת מורים

מרכז מרתה פילאטיס להכשרת מורים נוסד בשנת 2001 על ידי מרתה ענבר בכדי להעניק למדריכים מקום שהוא "בית" המעניק הכשרה מקיפה בתחום הפילאטיס ומהווה One stop shop למענה כולל ומקיף למתעניינים בהכשרה ללא רקע וכמו כן, למדריכים ותיקים ומנוסים בתחום. בכדי ללמוד אצל מרתה לא נדרש ידע קודם ואין "תנאי קבלה" מלבד שיחה אישית עם מרתה והשתתפות בשיעור במרכז ההכשרות בבנימינה. מרתה מחפשת תלמידים עם סקרנות ועניין אמיתיים בשיטה, ראש פתוח ורצון ללמוד. מרתה יודעת ובטוחה שאת הידע המקיף והכולל יקבלו במהלך ההכשרה. כמו כן, להכשרות של מרתה ניתן להגיע כמדריכים מוסמכים, בוגרי קורסים שונים ולהשתתף בקורסים כ"קורס גישור" בהנחה ניכרת וללא חובות סטאז'.

הכשרת מדריכי פילאטיס

במהלך השנים מרתה הכשירה מאות רבות של מדריכים הנחשבים למובילים בתחום הפילאטיס ומתאפיינים כבעלי רמת אבחון ודיוק גבוהים שרואים את צרכי הלקוח בחזית: כך הם מתאימים את התרגיל ללקוח ולא להיפך! הבוגרים של מרתה מלמדים בארץ ובחו"ל במכונים קטנים, ברשתות, במתנ"סים והם בעצמם בעלי מכונים קטנים ומסחריים עצמאיים.

 

הכשרת מדריכות פילאטיס

 

מרתה עוסקת בשיטת פילאטיס בהוראה ובהכשרת מדריכים כבר 25 שנים. במהלך השנים מרתה עבדה עם מגוון רחב מאד של אוכלוסיות מספורטאים ורקדנים מקצועיים, כאלו הסובלים מבעיות אורתופדיות מורכבות כרוניות ואקוטיות, חולים נוירולוגים, בעלי מוגבלויות, נוער הסובל מלקויות יציבה, גיל שלישי, תקופת הריון ולאחר לידה ועוד. את כל הניסיון והידע שצברה מרתה יצקה לקורסים שלה בהם מקבלים בסיס יציב ואיתן העוזר בהבנה של תהליכי שיקום ושכלול תנועה, בניית מערכי שיעור והתאמות, כלים לעבודה עם מגוון רחב של אוכלוסיות, טיפול בלקויות יציבה ופתולוגיות.

לימודי פילאטיס בשיטה ייחודית

מרתה פיתחה דרך ייחודית בשיטת פילאטיס ואת הדרך הייחודית הזו של הסתכלות והוראה היא מנחילה לתלמידיה. מרתה דוגלת בראייה מערכתית של מערכות השלד- שריר מתוך הבנה עמוקה של הביו-מכאניקה ותנועת הגוף כבסיס לבניית מערכי שיעור והעברת תרגילים בשילוב הבנת הצרכים והמטרות של המתאמן. מרתה ענבר M.A.: מורה בכירה ומובילה בשיטת פילאטיס מעל 25 שנים, מלמדת ומרצה בכנסים ובסדנאות בארץ ובחו"ל. מרתה מכשירה מדריכי פילאטיס מכשירים ומזרן בדגש על פילאטיס שיקומי וטיפוח יציבה. מרתה בעלת מרכז מרתה פילאטיס בבנימינה, המשלב בית ספר להכשרת מדריכי פילאטיס, סטודיו לפילאטיס מכשירים וקליניקה לשיקום אורתופדי ונוירולוגי וסטודיו מרתה פילאטיס בזיכרון יעקב.

מרתה הגיעה לעולם הפילאטיס עם רקע נרחב במחול ובתנועה ככוריאוגרפית שעבדה עם להקות כמו "בת שבע" ו"להקת המחול הקיבוצית" ועם להקת מחול משלה שפעלה בשנות התשעים בארה"ב. בעלת תואר ראשון ושני במחול מאוניברסיטת פורטלנד, ארה"ב וממרכז לאבאן בלונדון. חברה ומוסמכת מטעם ארגון הפילאטיס האמריקאי ה-PMA.

המיקום של מרכז ההכשרות החדש בצמוד לתחנת הרכבת של בנימינה מאפשר נגישות גבוה ונוחה לתלמידים מכל רחבי הארץ. כמו כן ישנה חנייה בשפע בסטודיו ומסביבו.