למידע וייעוץ מקצועי
למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
סטודיו פילאטיס בזכרון יעקב

עמוד הבית > סטודיו פילאטיס בזכרון יעקב
  • איך מגיעים?

    המייסדים 78, זכרון יעקב.

     

    הסטודיו ממוקם במרכז המושבה הציורית של זיכרון יעקב, בצמוד למדרחוב, ומאפשר הגעה נוחה מיישובי חוף הכרמל:

    עתלית, עין איילה, גבע כרמל, עין הוד, מושב עופר, בת שלמה, יקנעם.

סטודיו מרתה פילאטיס בזיכרון יעקב נוסד על ידי מרתה ענבר בשנת 2001 כסטודיו לפילאטיס מכשירים. הסטודיו מקיים שיעורי פילאטיס מכשירים איכותיים ומקצועיים בקבוצות קטנטנות, באווירה נעימה ויחס אישי. כל מתאמן חדש שמצטרף לסטודיו עובר שיעור אבחון אישי ולאחריו בוחר שיעורים בימים ובשעות המתאימים עבורו דרך אפליקציה. כל שיעור בנוי כך שהוא מאפשר שילוב של מתאמנים בכל הרמות, מנוסים ומתחילים, כשכל מדריכה מתאימה את התרגילים לכל מתאמן – על בסיס סיכום שיעור האבחון שלו.

השיעורים מתמקדים בגמישות, חיזוק, חיטוב, שיפור ושכלול הכושר והיכולת הגופנית. כל המדריכות בצוות עברו את ההכשרה של מרתה ונבחרו בקפידה בהיותן תלמידות קורס מצטיינות והן מנחילות למתאמנים עקרונות לתנועה נכונה ויעילה.

השיעורים בסטודיו מתאימים לכולם! לגברים ולנשים בכושר גופני גבוה כמו ספורטאים, אצנים, רוכבי אופניים וגם לאלו שאין להם ניסיון קודם ורוצים לשפר כושר גופני, לצאת מכאב אורתופדי ולהתחבר לגוף. השיעורים מתאימים גם לגיל הזהב, לנוער הסובל מלקויות יציבה, לתלמידות למחול, לנשים בהריון ולאחר לידה, לסובלות מבעיות בקרקעית האגן (דליפת שתן, צניחת רחם). כמו כן מרתה וצוות המדריכות מלווה תהליכי שיקום אורתופדי מבעיות גב, ברכיים, צוואר, כתף קפואה, החלפות מפרקים, פיברומיאלגיה, אוסטיאופורוזיס וכד'. הסטודיו גם מתמחה בעבודה עם אוכלוסיות של חולים נוירולוגים כמו פרקינסון, טרשת נפוצה וכד'.

לאורך 25 שנות הוראת פילאטיס, מרתה פיתחה גישה ייחודית המיושמת בהצלחה בשני המכונים. הגישה של מרתה משלבת בין פילאטיס קלאסי לבין ידע עדכני מתחום הפיזיותרפיה ותורת התנועה. מרתה והצוות מתאים את תרגילי הפילאטיס למתאמנים לפי צרכים ומטרות ולא להיפך! כך, הצוות מעניק פתרונות תרגול ממוקד ואפקטיבי למצבים גופניים שונים."

השיעורים מתקיימים בכל יום, החל מהשעה 07:30 ועד השעה 22:00 ונמשכים שעה מלאה.

שיעורים פרטיים: בנוסף לשיעורים הקבוצתיים ניתן לקבוע שיעורים פרטיים עם מדריכה מוסמכת מצוות הסטודיו.

אמץ קליינט: ניתן לקבוע סדרת שיעורים פרטיים במחיר של שיעור רגיל בקבוצה בסטודיו עם מתמחים במסגרת קורס הכשרת מדריכי פילאטיס. את השיעורים הפרטיים הללו מעבירים מתמחים מצטיינים ומקבלים הדרכה וליווי צמודים ממרתה בתהליך. מדובר באופציה שאינה זמינה לאורך השנה כולה אלא רק בתקופות שבהם מתקיימים קורסי הפילאטיס למדריכים שלנו, בין החודשים אוקטובר ליוני.

חדר הטיפולים של מרכז מרתה פילאטיס מציע טיפולים תומכים. הטיפולים ניתנים בהנחה ללקוחות הסטודיו.

פיזיותרפיה לשיקום קרקעית אגן

פיזיותרפיה לשיקום אורתופדי

פיזיותרפיה לשיקום נוירולוגי

עיסוי רפואי ועיסוי ספורטאים

נטורופתיה וליווי תזונתי

רפלקסולוגיה

ציוד הפילאטיס בשני המכונים הינו מבית Balanced Body ביבוא של קסאי, המוביל בתחום ציוד הקצה בזירה הבינלאומית של פילאטיס מקצועי.

 

* רוצים לצפות בקורסים שלנו? *

 

 

לוח שיעורי פילאטיס זכרון יעקבאיך מגיעים?

המייסדים 78, זכרון יעקב.

 

הסטודיו ממוקם במרכז המושבה הציורית של זיכרון יעקב, בצמוד למדרחוב, ומאפשר הגעה נוחה מיישובי חוף הכרמל:

עתלית, עין איילה, גבע כרמל, עין הוד, מושב עופר, בת שלמה, יקנעם.