למידע וייעוץ מקצועי
מרכז מרתה פילאטיס להכשרת מדריכי פילאטיס

עמוד הבית > מרכז מרתה פילאטיס להכשרת מדריכי פילאטיס

מרכז מרתה פילאטיס הוקם על ידי מרתה ענבר בשנת 2001 במטרה להוות "בית" המעניק הכשרה, הסמכה והעשרה מקיפה בתחום הפילאטיס הן לאנשים ללא רקע מקצועי והן למדריכים ותיקים ומנוסים.

את הידע והניסיון שצברה במהלך השנים מרתה יצקה לכדי קורסים ייחודיים, שבהם התלמידים רוכשים בסיס איתן להבנה של תהליכי שיקום אורטופדיים ונוירולוגים, כלים לעבודה עם מגוון רחב של אוכלוסיות ויכולת טיפול בלקויות מגוונות ועוד. 

מרתה פיתחה גישה ייחודית בשיטת פילאטיס ואת הדרך הזו של הסתכלות והוראה היא מנחילה לתלמידיה. מרתה דוגלת בראייה מערכתית של מערכות השלד- שריר מתוך הבנה עמוקה של הביו-מכאניקה ותנועת הגוף, כבסיס לבניית מערכי שיעור והעברת תרגילים בשילוב הבנת הצרכים והמטרות של המתאמן.

 

הכשרת מדריכי פילאטיס

במהלך 18 השנים האחרונות מרתה הכשירה מאות רבות של מדריכים הנחשבים כיום למובילים בתחום הפילאטיס. בוגרי "מרכז מרתה פילאטיס" בעלי רמת אבחון ודיוק גבוהים,  ומלמדים בארץ ובחו"ל במוסדות מוכרים ובעלי שם בהצלחה רבה.

לקורסים במרכז ההכשרות של מרתה מגיעים תלמידים עם סקרנות ועניין אמיתיים בשיטה, ראש פתוח ורצון ללמוד. מרתה יודעת ובטוחה שאת הידע המקיף והכולל יקבלו במהלך ההכשרה. כמו כן, להכשרות של מרתה ניתן להגיע כמדריכי פילאטיס מוסמכים מבתי ספר אחרים ולהשתתף בקורסים כ"קורס גישור".

 

הכשרת מדריכות פילאטיס

 

מרתה עוסקת בשיטת פילאטיס בהוראה ובהכשרת מדריכים כבר 25 שנים. במהלך השנים מרתה עבדה עם מגוון רחב מאד של אוכלוסיות מספורטאים ורקדנים מקצועיים, כאלו הסובלים מבעיות אורתופדיות מורכבות כרוניות ואקוטיות, חולים נוירולוגים, בעלי מוגבלויות, נוער הסובל מלקויות יציבה, גיל שלישי, תקופת הריון ולאחר לידה ועוד. את כל הניסיון והידע שצברה מרתה יצקה לקורסים שלה בהם מקבלים בסיס יציב ואיתן העוזר בהבנה של תהליכי שיקום ושכלול תנועה, בניית מערכי שיעור והתאמות, כלים לעבודה עם מגוון רחב של אוכלוסיות, טיפול בלקויות יציבה ופתולוגיות.

 

לימודי פילאטיס בשיטה ייחודית

מרתה ענבר M.A.: מורה בכירה ומובילה בשיטת פילאטיס מעל 27 שנים, מלמדת ומרצה בכנסים ובסדנאות בארץ ובחו"ל. מרתה מכשירה מדריכי פילאטיס מכשירים ומזרן בדגש על פילאטיס שיקומי וטיפוח יציבה. מרתה הקימה את מרכז מרתה פילאטיס בבנימינה על מנת שיהיה מרכז לימודי מתקדם הממקומם בין אזור השרון לבין אזור הצפון ויתן מענה נרחב. המרכז משלב בית ספר להכשרת מדריכי פילאטיס, סטודיו לפילאטיס מכשירים וקליניקה לשיקום אורתופדי ונוירולוגי ובנוסף גם פתחה סטודיו פילאטיס בזיכרון יעקב.

 

 

 

מרתה הגיעה לעולם הפילאטיס עם רקע נרחב במחול ובתנועה ככוריאוגרפית שעבדה עם להקות כמו "בת שבע" ו"להקת המחול הקיבוצית" ועם להקת מחול משלה שפעלה בשנות התשעים בארה"ב. בעלת תואר ראשון ושני במחול לימודי מאוניברסיטת פורטלנד, ארה"ב וממרכז לאבאן בלונדון. חברה ומוסמכת מטעם ארגון הפילאטיס האמריקאי P.M.A.

 

קורסי מדריכי פילאטיס בשרון ובצפון

מחפשים קורס מדריכי פילאטיס בשרון? מתגוררים בצפון ומעוניינים בקורס הכי איכותי באזור?
לקורסים במרכז ההכשרות של מרתה מגיעים תלמידים מאזור השרון, הצפון והמרכז עם סקרנות ועניין אמיתיים בשיטה, ראש פתוח ורצון ללמוד. מרתה יודעת ובטוחה שאת הידע המקיף והכולל יקבלו במהלך ההכשרה. כמו כן, להכשרות של מרתה ניתן להגיע כמדריכי פילאטיס מוסמכים מבתי ספר אחרים ולהשתתף בקורסים כ"קורס גישור".

המיקום של מרכז ההכשרות החדש בצמוד לתחנת הרכבת של בנימינה מאפשר נגישות גבוהה ונוחה לתלמידים מכל רחבי הארץ. 

לרשימת כל הקורסים ומידע נוסף – לחצו כאן

להכרות עם מדריכי הקורסים שלנו – לחצו כאן

 

דילוג לתוכן