למידע וייעוץ מקצועי
שיעורי פילאטיס מכשירים

עמוד הבית > שיעורי פילאטיס מכשירים

שיעורי פילאטיס מכשירים בסטודיו שלנו

שיעורי פילאטיס מכשירים בסטודיו מתאימים לכולם. השיעורים נמשכים שעה מלאה ונערכים על גבי מכשירי הפילאטיס האיכותיים ביותר. השיעורים בנויים בצורה שמאפשרת לכל אחד להשתלב בשיעור בלי קשר לרמת התרגול שלו ולניסיונו בשיטת פילאטיס. צוות המדריכות כולו מורכב מבוגרות הקורסים של מרתה העוסקים בפילאטיס בראיה שיקומית. בהתאם לכך, כל מתאמן זוכה להתאמות אישיות שתואמות ליכולותיו ולמטרותיו. בסטודיו שלנו ישנו מגוון רחב של מכשירים ואביזרים המאפשרים לכל מתאמן להגיע לאימון המדויק ביותר עבורו. כל שיעור מתמקד בתרגול של נשימה ושחרור של המפרקים ובחיזוק שרירי הליבה וקרקעית האגן. בסופו של כל שיעור אצלנו בסטודיו המתאמנים מרגישים חזקים, גמישים וזקופים יותר. תחושת ההתארכות, זקיפות הקומה וחיזוק המרכז, מלווים את המתאמנים שלנו לאורך היום כולו. השיעורים מגבירים את המודעות לתנועה נכונה, מוציאים אנשים מכאב ומאפשרים להם לשוב ולהנות מתחושה בריאה ונינוחה.

פילאטיס מכשירים שיקומי בקבוצה

מתאמנים הסובלים מכאבים (כאבי גב תחתון, צוואר, ברכיים וכד') משתלבים בחלק מהשיעורים הקבוצתיים, ועוברים במסגרתם תהליכי שיקום. לאחר פרק זמן מסוים, מתאמנים אלה מדווחים על ירידה משמעותית בכאבים, שיפור בתפקוד ויכולת תנועה. לצוות מדריכות הסטודיו יש ניסיון רב בהנחיית שיעור המשלב בין מתאמנים בריאים למתאמנים כאובים הסובלים ממגוון בעיות ופתולוגיות. לאחר שיעור האבחון, הצוות מכוון את המתאמן לסוג שיעור הפילאטיס המתאים עבורו.

לפרטים נוספים לחצו כאן

 

פילאטיס שיקומי פרטי

מתאמנים המעדיפים לעבור תהליך שיקומי פרטי, יכולים לרכוש בסטודיו כרטיסיית שיעורי פילאטיס שיקומי פרטניים. שיעורים אלה ניתנים על ידי מדריכה מוסמכת או סטאז'רית במסגרת תוכנית "אמץ קליינט" בסטודיו, שמלווה את התהליך במגע מכוון, בדימויים ובבחירת תרגילים ספציפיים המומלצים למצב הגופני של המטופל.

 

שיעור פילאטיס פרטי בסטודיו

ניתן לרכוש כרטיסיה של שיעורי פילאטיס מכשירים פרטיים המועברים ע"י מדריכה מוסמכת ובכירה. השיעורים באורך שעה ומותאמים למטרות התהליך שקובעים מראש כגון: חיטוב, חיזוק, יציאה מכאב וכד'.

 

פילאטיס בהיריון

מדריכות הסטודיו מלוות נשים מראשית תקופת ההיריון ועד סופו בהצלחה מרובה כבר מעל עשור. אפשר להצטרף לשיעורים בסטודיו בכל שלב של ההיריון – אנחנו יודעות להתאים את השיעורים במיוחד עבורך ולצרכייך בתקופה המיוחדת הזו. שיעורי פילאטיס בתקופת ההיריון חשובים מאוד לתחזוקה של הגוף, לשמירה על הכוח והשליטה בקרקעית האגן, וכדי למתן את העומסים המופעלים על עמוד השדרה. יפעת קמר, פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת אגן, מלווה את צוות הסטודיו בעבודה עם נשים בהיריון.

 

פילאטיס לאחר לידה

שיעורי פילאטיס לאחר הלידה חשובים מאוד לחזרה לתפקוד מלא ותקין של הגוף, שלפתע נדרש לעומסים, לתנועות פתאומיות ולמצבי עייפות גדולים. שגרת שיעורי פילאטיס מסייעת לשיקום קרקעית האגן לאחר הלידה ולחיזוק דופן הבטן הקדמית והגב התחתון. אנחנו ממליצות להתחיל להתאמן לאחר משכב לידה של שישה שבועות, ו/או בהתייעצות עם יפעת קמר, פיזיותרפיסטית לשיקום רצפת אגן שעובדת בסטודיו.

 

פילאטיס לגיל השלישי

שיעורי הפילאטיס בסטודיו מיועדים לכולם – מגיל 12 ועד 120! דרוש רק רצון, ואנחנו לשירותכם. אפשר להצטרף לשיעורים הקבוצתיים בסטודיו שמשולבת בהם אוכלוסייה בכל הגילאים. האוכלוסייה הבוגרת בסטודיו זוכה לתמיכה, לתשומת לב מיוחדת, לדגשים ולהתאמות מיוחדות למצבם.

 

פילאטיס לחולי פרקינסון

אנחנו מציעים שיעורי פילאטיס לחולים נוירולוגים בכלל ולחולי פרקינסון בפרט. מתאמנים אלה יכולים להשתלב המסגרת השיעורים הקבוצתיים בשני המכונים, או להשתתף בשיעורים הייעודיים לחולי פרקינסון במתקיימים בבנימינה. אפשר גם להשתלב במסגרת השיעורים הקבוצתיים בשני המכונים. חולי פרקינסון מתאמנים גם במסגרת "אמץ קליינט" בהצלחה רבה. בשיעורים אנו מאתגרים את הקואורדינציה ושיווי המשקל, עובדים על תפקוד הליכה (גייט) ומשפרים כוח וגמישות להורדת מתח וכאבים.

 

שיעור פילאטיס לנוער

בני ובנות נוער מגיל 14 משתלבים היטב במערכת השיעורים בסטודיו לאורך השבוע. השיעורים עוזרים להם לפתח מודעות ליציבה נכונה, לחיזוק השרירים ולשיפור הגמישות. רבים מבני הנוער בוחרים להשתתף בתוכנית "אמץ קליינט", וכך לעבוד עם מתמחה במסגרת שיעורים פרטיים במחיר של שיעורים קבוצתיים.

 

פילאטיס לגברים

במסגרת השיעורים בסטודיו גברים ונשים מתאמנים יחד! השיעורים תורמים מאוד לגברים הסובלים מכאבי גב, לעוסקים בספורט ולאלה שנמצאים בישיבה ממושכת לאורך היום. בשיעורים עובדים על חיזוק השרירים המייצבים, גמישות הירך האחורית והגב התחתון וחיזוק הליבה והגפיים.

 

פילאטיס לאוסטאופורוזיס

במהלך השנים צברנו ניסיון רב בעבודה עם אנשים הסובלים מאוסטיאופורוזיס, ואנחנו רואות שיפור גדול בקרב המתאמנים שלנו –בחיזוק המפרקים,  בחיזוק כללי וגם במניעה של החמרה. העומסים המבוקרים על השלד בתרגול ועבודה מול התנגדות, חשובים מאוד לתרגול במצב זה.

 

 

אמץ קליינט

במסגרת לימודי הכשרת מדריכים, תלמידי הקורסים מציעים שיעורי פילאטיס מכשירים פרטיים במחיר של שיעור קבוצתי, כחלק ממהלך הסטאז' בסטודיו. המדריכים הנבחרים לתוכנית "אמץ קליינט" הם תלמידים מצטיינים מהקורסים של מרתה. התוכנית מאפשרת לכל מי שזקוק לשיעור פרטני למטרה מסוימת ולליווי צמוד, לעבור סדרה של שיעורים בהנחיה של מרתה מאחורי הקלעים. התוכנית "אמץ קליינט" חוגגת השנה עשור, והיא מוצלחת ביותר: היא מאפשרת לסטודיו להגיע לקהילה רחבה, לחוות שיעורים פרטיים איכותיים למטרות ריפוי ושיקום ממגוון מצבים של כאבי שלד שריר, לנשים לאחר לידה לשיקום קרקעית האגן וחיזוק, לסובלים מהשמנת יתר, לחולים נוירולוגיים (פרקינסון, טרשת נפוצה) ולאנשים המחלימים מניתוחים.

שיעורי פילאטיס מכשירים בזכרון יעקב

שיעורי פילאטיס מכשירים בזכרון יעקב

שיעורי פילאטיס מכשירים בבנימינה

שיעורי פילאטיס בנימינה

המלצות על שיעורי פילאטיס בסטודיו מרתה

מקום נהדר ללימודי פילאטיס, וסטודיו עם מדריכות פילאטיס יוצאות דופן. הייתה לי חוויה מעצימה ומלמדת בו זמנית. מרתה ענבר בנתה צוות מדריכות יוצא דופן, המנהלות את השיעורים ברמה בינלאומית וסופר מקצועית. מדריכות פילאטיס אשר כל אחת מהן השקיעה חשיבה רבה והבנה של צורכי הגוף שלי יחד עם התאמת השיעורים לצריכם האישיים שלי. תענוג שהציל את הגב שלי, ממליצה בחום!!!

אפרת בן נר

תודה! תודה! תודה שסוף סוף עזרתן לי למצוא את הספורט שמאתים ומדויק לי, תודה על מדריכות פילאטיס מדהימותתת, תודה על הדרכת פילאטיס קשובה ומדויקת, תודה על סטודיו פילאטיס נקי ומדוקדק. תודה על שיעורי פילאטיס מכשירים נעימים שבהם אף פעם לא נאלצתי להביט לכיוון השעון, שלא נדבר על כך שכאבי הגב שלי נעלמו ואני משוכנעת שגבהתי בסנטימטר אחד לפחות 🙂 מאושרת שמצאתי סטודיו מדהים ושוב מודה לכן מעמקי לבי.

טלי ליבנה

אני רקדנית קלאסית מקצועית לשעבר והתחלתי עם שיעורי פילאטיס מכשירים בבנימינה לפני כמעט חודשיים. לאחר שהתנסיתי באלפי שיעורים בתחום התנועה אני חייבת לפרגן לסטודיו פילאטיס של מרתה ענבר. השיעורים הם בהנחיה מדויקת של המדריכות השונות. לכל אחת מהן סגנון עבודה שונה, תרגילים מגוונים ודרך משלה להעביר אלייך את הפילאטיס בצורה מושלמת, וזה אומר לכל אדם, גם אם אין לו ניסיון בתנועה כלל. אי אפשר להיפצע בשיעורי הפילאטיס בסטודיו פשוט כי כל הזמן בודקים ומוודאים שהכל נעשה נכון. אני מרגישה כל פעם מאותגרת ושאני בידיים טובות ומקצועיות מאוד. שיעורי הפילאטיס נהדרים במיוחד לשיקום מבעיות גב, רגליים וכתפיים. פשוט נהנית מכל שיעור וממליצה בחום להתחיל לנוע והתוצאות לא יאחרו להגיע. תודה רבה לכם.

אלה שטיין
שיעורי פילאטיס עם המלצות
דילוג לתוכן