למידע וייעוץ מקצועי

שיעורי פילאטיס מכשירים

שיעורי פילאטיס מכשירים בסטודיו מרתה פילאטיס

שיעורי פילאטיס מכשירים בסטודיו שלנו מתאימים לכולם! השיעורים נמשכים שעה שלמה ונערכים על גבי מכשירי הפילאטיס המתקדמים והאיכותיים ביותר בעולם. השיעורים בסטודיו מותאמים למתאמנים בכל הרמות, ממתאמנים חדשים ללא ניסיון ועד לספורטאים שמחפשים פעילות משלימה.

אימון מותאם אישית

השיעורים אצלנו בסטודיו מועברים בשיטה ייחודית שמרתה פיתחה.

השיטה מאפשרת בניית אימון קבוצתי שמותאם אישית לכל אחד מהמתאמנים, לפי צרכים, יכולות ומטרות.

השיעורים מאפשרים אתגר מותאם ומבוקר לכל מתאמן, דרך חיזוק שרירי ליבה, שיפור יציבה ותנועה פונקציונלית ויעילה בחיי היומיום.

בשיעורים אצלנו, כל אחד יוכל לעבור תהליך ולהתקדם, בין אם זה לבנות גמישות, כוח או לצאת מכאב ולהתחזק. עם הזמן וההתמדה, חל תהליך של שינוי והעצמה, דרך מודעות, חיבור לגוף, חיזוק הליבה ושכלול התנועה.

אימון במרתה פילאטיס בבנימינה

למה חשוב לכל אחד לתרגל פילאטיס?

פילאטיס היא שיטה חכמה! כל שיעור מאתגר את כל השרירים סביב השלד, וכולל מתיחה וחיזוק של כל שריר ושריר.

השיטה משלבת נשימה עם תנועה ומחזקת שרירים מניעים ומייצבים. התרגול בשיטה מחזק את הליבה, משפר את היציבה, מגדיל את טווחי התנועה ובונה גוף בריא וחזק.

אז בין אם אתם נמצאים כרגע בכאב, רוצים לחזור לכושר, או מתאמנים כל יום בעצימות גבוהה, פילאטיס יאתגר שרירים שלא הכרתם, יוציא אתכם מכאב וימנע מכם פציעות.

שיעור פילאטיס מכשירים בסטודיו

המכשירים בסטודיו

כדי לאפשר לכם את חווית האימון הטובה ביותר, הסטודיו שלנו מאובזר במיטות רפורמר Allegro I II בשילוב Tower של חברת Balanced Body.

הציוד שלנו הוא הציוד המוביל והמקצועי בתחום בארץ ובעולם, ומאפשר מגוון רחב של קפיצים והתנגדויות לשיעורים מגוונים ומאתגרים.

שיעור פילאטיס מכשירים בקבוצה

המדריכים שלנו

צוות המדריכים מורכב כולו מבוגרים מצטיינים בקורסים שלנו, שעובדים בדרך ייחודית על פי שיטת מרתה פילאטיס. מרתה מלווה את הצוות שלנו באופן צמוד, בבניית מערכי שיעור וייעוץ לגבי מתאמנים.

לצוות שלנו התמחות נרחבת בתחום הפילאטיס השיקומי, ומיומנות לשילוב מקרים שיקומיים בשיעורים קבוצתיים.

הצוות שלנו מסור ואכפתי ובעל סבלנות לכל מתאמן, ותשוקה לעולם הריפוי דרך שיטת הפילאטיס.

הדרכת פילאטיס בסטודיו מרתה

שיעורי פילאטיס במרתה פילאטיס

הסטודיו הוותיק והמקצועי בצפון לפילאטיס מכשירים המציע מגוון רחב של שיעורי פילאטיס לקהלים שונים.

כאבי גב, צוואר ופריצות דיסק

פילאטיס לכאבי גב

בכאבי גב ופריצות דיסק חשובה מאוד החזרה המבוקרת לתנועה. מנוחה ממושכת תגרום להחלשות השרירים העוטפים את עמוד השדרה אשר אמורים לתמוך בגב ולמנוע פציעות וכאבים נוספים. בשיעורי הפילאטיס שלנו עובדים על שרירי הליבה ושחרור תנועתי על מנת לתמוך בעמוד השדרה ולאפשר חזרה הדרגתית לפעילות ויציאה מכאב
סובלים מכאבים? צרו אתנו קשר >

פילאטיס בהריון

שיעורי פילאטיס בהריון

במהלך ההריון הגוף חווה שינויים רבים, עם התפתחות העובר והתקדמות ההריון העומסים על הגב והברכיים גדלים והיציבה משתנה. בתוך כך חשוב מאוד לחזק את השרירים סביב האגן והגפיים ולהכין את הגוף בצורה מיטבית ללידה קלה וטבעית. המדרכיות שלנו עברו הכשרה מקיפה בנושא ליווי הריון וחזרה אחרי לידה ומכירות את כל המבצים השכיחים, הכאבים והפתלוגיות בהריון
לחצו כאן למידע נוסף >

שיעור פילאטיס פרטי

אמץ קליינט – שיעור פילאטיס פרטי

סובלים מכאבים? אנחנו רוצים לעזור לכם! אנו מציעים הזדמנות מיוחדת לשיעורי פילאטיס פרטיים בהתאמה אישית בהתאם למטרות והצרכים שלכם לשיקום ויציאה מכאב במחיר משתלם במיוחד.
לחצו כאן למידע נוסף >

פילאטיס לגיל השלישי

פילאטיס לגיל השלישי

ג'וזף פילאטיס אמר - "You are as old as your spine". לאימוני פילאטיס יש חשיבות גדולה בגיל השלישי, כדי לשמור על תפקוד גבוה, תגובתיות של הגוף בתנועה ולהימנע מפציעות וכאבים שונים בגוף. שיעורי הפילאטיס שלנו מותאמים לגיל השלישי ועובדים על שימור על תנועתיות בעמוד השדרה, חיזוק השרירים ושיפור שיווי המשקל
לחצו כאן למידע נוסף >

פילאטיס אחרי לידה

פילאטיס לאחר לידה

אחרי משכב הלידה יש לחזור בהדרגה לפעילות, בתוך כך חשוב לחזק את קרקעית האגן, לחזור ליציבה נכונה ולייצר שרירים התומכים בנשיאת היילוד והנקתו. המדריכות שלנו עברו הכשרה מקיפה בנושא ליווי הריון וחזרה אחרי לידה ומכירות את כל המצבים השכיחים, הכאבים והפתולוגיות השונות
לחצו כאן למידע נוסף >

פילאטיס ליציבה לקויה

פילאטיס ליציבה לקויה

היציבה שלנו מושפעת מגנטיקה, אורח חיים, מצב נפשי ומודעות. לקויות יציבה מופיעות כבר בגיל ההתבגרות. אבחון וזיהוי מוקדם שלהן יאפשר שיפור משמעותי במצב. טיפול בלקויות היציבה השונות (עקמת, קיפוזה, גב עצל ועוד) נעשות באמצעות חיזוק הליבה ותנועה מלאה של עמוד השדרה ופיתוח מודעות ליציבה נכונה. המדריכים בסטודיו שלנו עברו הכשרה מקיפה בתחום ומומחים באבחון וליווי תהליכי שיקום יציבה, בשיעורים פרטיים וקבוצתיים
לחצו כאן למידע נוסף >

פילאטיס לנערות

שיעור פילאטיס לנוער

גיל ההתבגרות הוא גיל מורכב המאופיין בהתפתחות פיזית ורגשית המשפיעים בין היתר על היציבה והתפקוד בתנועה. שיעורי הפילאטיס שלנו מחנכים את בנות הנוער דרך חווית תנועה חיובית ומעצימה. בשיעורים המדריכה מלווה באופן אישי, כל נערה בהתאם לצרכים היחודיים שלה, בתהליך של חיבור לגוף וביטחון בגוף לתנועה קלילה
לחצו כאן למידע נוסף >

כאבי מפרקים, פיברומיאלגיה ואוסטאופורוזיס

שיעורי פילאטיס לאוסטאופורוזיס, כאבי מפרקים ופיברומיאלגיה

כאבי מפרקים, פיברומיאלגיה ואוסטאופורוזיס הם מצבים שכיחים שדורשים תנועה מבוקרת, עבודה מול התנגדות, תנועה בין מפרקית וחיזוק השרירים. תרגול פילאטיס עקבי עוזר לצאת מכאבים ומונע התדרדרות במצב. אצלנו בשיעורים ישנה התייחסות אישית למצב הכללי של המתאמן והתאמה לצרכים שעולים בכל שיעור. השיטה הייחודית של מרתה, ששמה דגש על שיקום וחיזוק הליבה, מאפשרת שילוב של מתאמנים עם פתולוגיות מורכבות בשיעורים בצורה מיטבית
לחצו כאן למידע נוסף >

פילאטיס לספורטאים

שיעורי פילאטיס לספורטאים

כיום חלק גדול מהאוכלוסייה עוסק בפעילות ספורטיבית עצימה (כגון ריצה, רכיבה על אופניים, שחייה וכדומה), פעילות זו מעמידה על מערכת השלד והשרירים ועלולה לגרום לכאבים ופציעות. על מנת למנוע ולשקם פציעות וכאבים מומלץ להתאמן בפעילות משלימה אשר מתמקדת בהארכת השרירים, חיזוק קרקעית האגן ושרירי הליבה ואיזון כללי של מערכת השלד שריר. אצלנו בסטודיו השיעורים מותאמים לספורטאים בכל הרמות ובכל הענפים, ומתאמנים אצלנו גם ספורטאים אולימפיים. תופתעו לגלות שהשיעורים יאתגרו אפילו אתכם!
לחצו כאן למידע נוסף >

פילאטיס לגברים

שיעורי פילאטיס לגברים

פילאטיס זה רק לנשים? ממש לא! פילאטיס עובד על ליבה, חיזוק והארכת השרירים, כוח מתפרץ ושיפור היציבה, כדי להשיג תנועה משוחררת ונטולת כאב. השיעורים בסטודיו שלנו מאתגרים את הגוף ומיועדים גם למי שעוסק בספורט וגם למי שרוצה להיכנס לכושר. בנוסף, השיעורים הם דרך מצוינת למנוע פציעות שיכחות כגון ברכיים, קרסוליים וגב ולצאת מכאב
לחצו כאן למידע נוסף >

המלצות על שיעורי פילאטיס בסטודיו מרתה

מקום נהדר ללימודי פילאטיס, וסטודיו עם מדריכות פילאטיס יוצאות דופן. הייתה לי חוויה מעצימה ומלמדת בו זמנית. מרתה ענבר בנתה צוות מדריכות יוצא דופן, המנהלות את השיעורים ברמה בינלאומית וסופר מקצועית. מדריכות פילאטיס אשר כל אחת מהן השקיעה חשיבה רבה והבנה של צורכי הגוף שלי יחד עם התאמת השיעורים לצרכים האישיים שלי. תענוג שהציל את הגב שלי, ממליצה בחום!!!

אפרת בן נר

תודה! תודה! תודה שסוף סוף עזרתן לי למצוא את הספורט שמאתים ומדויק לי, תודה על מדריכות פילאטיס מדהימות, תודה על הדרכת פילאטיס קשובה ומדויקת, תודה על סטודיו פילאטיס נקי ומדוקדק. תודה על שיעורי פילאטיס מכשירים נעימים שבהם אף פעם לא נאלצתי להביט לכיוון השעון, שלא נדבר על כך שכאבי הגב שלי נעלמו ואני משוכנעת שגבהתי בסנטימטר אחד לפחות 🙂 מאושרת שמצאתי סטודיו מדהים ושוב מודה לכן מעמקי לבי.

טלי ליבנה

אני רקדנית קלאסית מקצועית לשעבר והתחלתי עם שיעורי פילאטיס מכשירים בבנימינה לפני כמעט חודשיים. לאחר שהתנסיתי באלפי שיעורים בתחום התנועה אני חייבת לפרגן לסטודיו פילאטיס של מרתה ענבר. השיעורים הם בהנחיה מדויקת של המדריכות השונות. לכל אחת מהן סגנון עבודה שונה, תרגילים מגוונים ודרך משלה להעביר אלייך את הפילאטיס בצורה מושלמת, וזה אומר לכל אדם, גם אם אין לו ניסיון בתנועה כלל. אי אפשר להיפצע בשיעורי הפילאטיס בסטודיו פשוט כי כל הזמן בודקים ומוודאים שהכל נעשה נכון. אני מרגישה כל פעם מאותגרת ושאני בידיים טובות ומקצועיות מאוד. שיעורי הפילאטיס נהדרים במיוחד לשיקום מבעיות גב, רגליים וכתפיים. פשוט נהנית מכל שיעור וממליצה בחום להתחיל לנוע והתוצאות לא יאחרו להגיע. תודה רבה לכם.

אלה שטיין
שיעורי פילאטיס עם המלצות

הרשמה לשיעורים ופרטים נוספים