למידע וייעוץ מקצועי

קורסי פילאטיס

הכשרת מדריכות במרכז מרתה פילאטיס

את מרכז ההכשרות הקימה מרתה מתוך עניין ותשוקה לתנועה וריפוי, והרצון להעביר הלאה את הידע והתובנות שרכשה במהלך למעלה מ-30 שנות הדרכה בתחום. הקורסים שמרתה פיתחה הם מסע אישי מעצים ומקיף לעומק שיטת הפילאטיס וחוכמת התנועה והאנטומיה של הגוף. צוות ההכשרות מסור ואכפתי, מלווה את מרתה שנים, והתמקצע בשיטה הייחודית של מרתה. מגוון הקורסים שבית הספר מציע נבנו כחלקים שמרכיבים יחד את תכנית הלימודים המלאה והמקיפה ביותר בישראל להכשרת מדריכות פילאטיס עם ארגז הכלים הרחב ביותר ולקריירה ענפה בתחום.

תהליך ההכשרה נבנה באופן מושכל, אשר יאפשר לך לשקם, להתחזק ולטפל תחילה בגוף שלך ומשם במתאמנים אחרים. עם הצלילה לעומק עולם הפילאטיס תוכלי לבנות שיעורים מורכבים ולהעביר אותם מתוך דיוק, אכפתיות ומקצועיות. תוך כדי כך, תפתחי מודעות ליציבה ותנועה שתלווה אותך מהסטודיו ליומיום. בוגרות הקורסים שלנו יוצאות עם ביטחון בהדרכה והבנה עמוקה של השיטה, והופכות למדריכות מובילות בתחום!

ריכזנו עבורכם את הקורסים השונים ומועדיהם – לפירוט לחצו על הקורס המבוקש.

קורס מזרן אצל מרתה


קורס יוני - ימי א' / ימי ג' / ימי ה' / ימי ו'

קורס אוקטובר - ימי א' / ימי ג' / ימי ה' / ימי ו'

לתאריכים ומידע נוסף לחצו כאן

קורס מכשירים פילאטיס


קורס יוני - ימי א' / ימי ג' / ימי ה' / ימי ו'

קורס אוקטובר- ימי א' / ימי ג' / ימי ה' / ימי ו'

לתאריכים ומידע נוסף לחצו כאן

איפה הכי כדאי ללמוד פילאטיס?

הבוגרות שלנו מספרות

מירב מריטוניבסקי
מירב מריטוניבסקי
Good Pilates
קרא עוד
הו מרתה הנפלאה, מרעננה הגעתי אלייך, מרעננה 🙂 כמה השראה, כמה הכלה וראיית האחר עד לתוככי השלד פנימה :)) את ליווי מושלם שבחרתי לי לשינוי גדול שעשיתי בחיי!
ביאטריס ספוז'ניקוב גוב
ביאטריס ספוז'ניקוב גוב
קרא עוד
תקופה ארוכה התלבטתי היכן ללמוד פילאטיס. לקח לי זמן לא קצר לקבל החלטה שזה מה שאני רוצה לעצמי, אבל ההחלטה החשובה ביותר הייתה איפה ללמוד.. לאחר שיחה ארוכה וכנה עם מרתה הבנתי שזה המקום בו אשקיע את זמני בלימודים. אז היום, במבט לאחור ועם הניסיון והידע שרכשתי בקורס פילאטיס מזרן מוצלח אני ממשיכה מתוך בחירה מושכלת גם לקורס מכשירים. תוכנית הקורס, עומק השיעורים, הצוות, האווירה, התמיכה וכל מה שמקבלים בדרך בהחלט עושה את ההבדל.

רוצים להכיר אותנו טוב יותר?

אתם מוזמנים להתרשם מצוות המדריכות שלנו אשר הולך לצידה של מרתה שנים רבות ומדבר את השפה השיקומית. אגב, כל המדריכות שלנו הן גם בוגרות הקורסים שלנו – לחצו כאן להתרשמות מהצוות.

יש לכם שאלות נוספות שלא קיבלתם עליהם מענה? אתם יותר ממוזמנים ליצור אתנו קשר.