למידע וייעוץ מקצועי

פילאטיס לגברים

פילאטיס לגברים, יש חיה כזו? זה בכלל מיועד לגברים? 
למרות שפילאטיס אולי נתפס כספורט נשי הוא חיוני בריא ומאתגר גם לגברים. שיעורי הפילאטיס אצלנו בסטודיו משלבים בתוכם אוכלוסיה של נשים וגברים יחד בכל הגילאים מנוער ועד לגיל השלישי. בכל שלב בחיים יש ערך לחשיבות שיעורי הפילאטיס בסטודיו לשיפור הכושר, הגמישות, הכוח ושמירה על טווחי התנועה.

 

שיעורי פילאטיס לגברים בסטודיו המקצועי בישראל

העבודה בפילאטיס מכשירים היא מול התנגדות של קפיצים ורצועות ומשלבת אלמנט של חיזוק וגמישות בכל תרגיל. בעקבות עבודה ואורח חיים יושבני, גברים רבים סובלים משרירים מקוצרים וחולשה בשרירי הליבה. עם השנים, מתפתחת התקשות גרמית בגב. בשיעורי הפילאטיס לגברים אנו משלבים נשימה בתרגילים בכדי להכניס תנועתיות וחיוניות לעמוד השדרה ולהביא את הגוף לתפקוד אופטימלי. פילאטיס מכשירים לגברים בסטודיו מרתה פילאטיס מציע אתגר המותאם לרמת המתאמן. המדריכות שלנו מנוסות מאוד בעבודה עם קהל רחב ויודעות להתאים את סוג התרגיל לרמת המתאמן.

יתרונות פילאטיס לגברים

גברים רבים כבר גילו את סוד הפילאטיס ואת תרומתו לחיזוק הגוף. אז מה הסוד של הפילאטיס?

הפילאטיס מטפל בקבוצות שרירים שונות תוך שהוא מתמקד בסיבולת, בגמישות, בתנועה ובאיזון היציבה.

אם תשלבו אימוני פילאטיס מכשירים לגברים בשגרת האימונים השבועית שלכם, תצליחו להימנע מפציעות ספורט ותוכלו לשקם את הגוף בצורה מהירה יותר במידה ונפצעתם.

פילאטיס גברי

חיזוק רצפת האגן אצל גברים באמצעות פילאטיס מכשירים

מקובל לייחס בעיות בתפקוד רצפת האגן לנשים בלבד, אולם ליקויים בתפקוד רצפת האגן היא נחלתם של גברים בכל הגילאים, מילדות ועד לגילאים מבוגרים. שיעורי פילאטיס מכשירים הינם כלי מצוין לשיקום וחיזוק קרקעית האגן במגוון רחב של מקרים.

בפילאטיס מכשירים גברים יכולים לעבוד על חיזוק הליבה והגפיים במספר חזרות מועט בכל תרגיל. התרגילים כוללים עבודה מול התנגדות בטווחי תנועה מלאים כך שהשרירים לא מתקצרים אלא מתחזקים מתוך שמירה על האורך שלהם. עבודה זו משלימה כל פעילות גופנית בתחומי ספורט אחרים כגון ריצה, רכיבה על אופניים, שחיה, חדר כושר, Trx ועוד, משפרת בהם ביצועים ומונעת פציעות.

פילאטיס לגברים

שיעורי הפילאטיס לגברים עוזרים למתאמנים לתפקד טוב יותר מבחינה תנועתית בחיי היום יום, לצאת מכאב, לחזק את שרירי הגב והבטן ולשמור על כוח וגמישות של הרגליים והזרועות.

התחושה שהמתאמנים הגברים אצלנו בסטודיו מדווחים עליה לאחר שיעורי פילאטיס מכשירים היא של העצמה וחיזוק, תחושה של חיוניות ושליטה גופנית.

השיעורים אף משפרים את מערכת שיווי המשקל, האיזון השרירי והקואורדינציה. המערכות הללו חשובות לתפקוד יעיל בחיי היום יום.

גברים רבים סובלים מכאבי גב ברכיים וצוואר ולכן יפיקו תועלת מהשיעורים שיעוררו אותם למודעות בתפקוד היום יומי במקום העבודה ובכלל.

פילאטיס מכשירים לגברים

טיפים למתאמני פילאטיס מתחילים

רוצה להתחיל להתאמן? נפלא! ראשית, עליכם להבין איך הפילאטיס יתרום לגוף שלכם. פילאטיס הוא לא אימון קרדיו לסיבולת לב־ריאה. פילאטיס הוא השלמה טבעית לפעילויות הספורט השונות ונועד בראש ובראשונה לשפר את הביצועים.

שנית, התחלתם להתאמן בסטודיו? הישמעו להוראות המדריכות בכל הנוגע לשילוב נשימה בתרגול וזכרו לנשום. מתאמנים רבים עוצרים את הנשימה בעת תרגול השרירים בתנוחות חדשות. דבר זה נוגד את העיקרון הבסיסי ביותר של הפילאטיס, והוא שפילאטיס הוא אימון המשתלב בטבעיות עם עבודת הגוף ובפרט עם הנשימה.

ולבסוף, פילאטיס לא אמור לגרום לסבל. להפך, אנחנו מבחינים בין התחושה המאתגרת הנגרמת ממתיחת השרירים ובין כאב גופני ממשי ונמנעים ממנו. פילאטיס הוא תרגול טבעי לגוף, ותרגילי פילאטיס משתלבים בטבעיות עם עבודת הגוף. אין בתרגול כאב וסבל, וגם לא אמורים להיות.

 

פילאטיס לגברים בסטודיו מרתה

פילאטיס מכשירים לגברים בסטודיו מרתה ענבר מציע אתגרים אימוניים בהתאמה אישית לרמת המתאמן וליכולותיו. המדריכות שלנו מנוסות מאוד לא רק בעבודה עם קהלים שונים אלא גם בעבודה ממוקדת עם גברים ויודעות כיצד להתאים את התרגילים השונים ליכולותיו הגופניות של המתאמן. 

אז אם גם אתם מרגישים שאתם רוצים לקחת יותר שליטה עם גופכם ומעוניינים לעשות איתו חסד אז נשמח לארח אתכם, מוזמנים להגיע לשיעור ניסיון.