למידע וייעוץ מקצועי
למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
מרכז מרתה פילאטיס בבנימינה

עמוד הבית > מרכז מרתה פילאטיס בבנימינה
  • איך מגיעים?

    רח׳ המלאכה 15, בנימינה.

     

    הסטודיו ממוקם באזור התעשייה של בנימינה, בצמוד לתחנת הרכבת, ומאפשר להגיע בקלות מאזור בנימינה, פרדס חנה, כרכור, קיסריה, זיכרון יעקב, יוקנעם, בית חנניה ואור עקיבא, לפני או אחרי העבודה. אנו מציעים חניה צמודה ללא עלות ללקוחות הסטודיו, ואפשר לחנות גם בחניונים החינמיים ובחניה בפנגו.

במרכז מרתה פילאטיס בבנימינה פועל סטודיו לפילאטיס בו מתקיימים שיעורי פילאטיס מכשירים איכותיים ומקצועיים בקבוצות קטנטנות, באווירה נעימה עם יחס אישי.

כל מתאמן חדש שמצטרף לסטודיו עובר שיעור אבחון אישי ולאחריו בוחר שיעורים בימים ובשעות המתאימים עבורו דרך אפליקציה. כל שיעור בנוי כך שהוא מאפשר שילוב של מתאמנים בכל הרמות, מנוסים ומתחילים, כשכל מדריכה מתאימה את התרגילים לכל מתאמן – על בסיס סיכום שיעור האבחון שלו.

השיעורים מתמקדים בגמישות, חיזוק, חיטוב, שיפור ושכלול הכושר והיכולת הגופנית. כל המדריכות בצוות עברו את ההכשרה של מרתה ונבחרו בקפידה בהיותן תלמידות קורס מצטיינות והן מנחילות למתאמנים עקרונות לתנועה נכונה ויעילה.

השיעורים בסטודיו מתאימים לכולם! לגברים ולנשים בכושר גופני גבוה כמו ספורטאים, אצנים, רוכבי אופניים וגם לאלו שאין להם ניסיון קודם ורוצים לשפר כושר גופני, לצאת מכאב אורתופדי ולהתחבר לגוף. השיעורים מתאימים גם לגיל הזהב, לנוער הסובל מלקויות יציבה, לתלמידות למחול, לנשים בהריון ולאחר לידה, לסובלות מבעיות בקרקעית האגן (דליפת שתן, צניחת רחם). כמו כן מרתה וצוות המדריכות מלווה תהליכי שיקום אורתופדי מבעיות גב, ברכיים, צוואר, כתף קפואה, החלפות מפרקים, פיברומיאלגיה, אוסטיאופורוזיס וכד'. הסטודיו גם מתמחה בעבודה עם אוכלוסיות של חולים נוירולוגים כמו פרקינסון, טרשת נפוצה וכד'.

לאורך 25 שנות הוראת פילאטיס, מרתה פיתחה גישה ייחודית המיושמת בהצלחה בשני המכונים. הגישה של מרתה משלבת בין פילאטיס קלאסי לבין ידע עדכני מתחום הפיזיותרפיה ותורת התנועה. מרתה והצוות מתאימים תרגילי פילאטיס למתאמנים לפי צרכים ומטרות ולא להיפך! כך, הצוות מעניק פתרונות תרגול ממוקד ואפקטיבי למצבים גופניים שונים."

השיעורים מתקיימים בכל יום, החל מהשעה 07:30 ועד השעה 22:00 ונמשכים שעה מלאה.

שיעורים פרטיים: בנוסף לשיעורים הקבוצתיים ניתן לקבוע שיעורים פרטיים עם מדריכה מוסמכת מצוות הסטודיו.

אמץ קליינט: ניתן לקבוע סדרת שיעורים פרטיים במחיר של שיעור רגיל בקבוצה בסטודיו עם מתמחים במסגרת קורס מדריכי פילאטיס. את השיעורים הפרטיים הללו מעבירים מתמחים מצטיינים ומקבלים הדרכה וליווי צמודים ממרתה בתהליך. מדובר באופציה שאינה זמינה לאורך השנה כולה אלא רק בתקופות שבהם מתקיימים קורסי המדריכים שלנו – בין אוקטובר ליוני.

חדר הטיפולים של מרכז מרתה פילאטיס מציע טיפולים תומכים. הטיפולים ניתנים בהנחה ללקוחות הסטודיו.
פיזיותרפיה לשיקום קרקעית אגן

פיזיותרפיה לשיקום אורתופדי

פיזיותרפיה לשיקום נוירולוגי

עיסוי רקמות עמוק ועיסוי ספורטאים

אוסטאופתיה

ציוד הפילאטיס בשני המכונים הינו מבית Balanced Body ביבוא של קסאי, המוביל בתחום ציוד הקצה בזירה הבינלאומית של פילאטיס מקצועי.

 

* רוצים לצפות בקורסים שלנו? *

 

לוח שיעורי פילאטיס בנימינהאיך מגיעים?

רח׳ המלאכה 15, בנימינה.

 

הסטודיו ממוקם באזור התעשייה של בנימינה, בצמוד לתחנת הרכבת, ומאפשר להגיע בקלות מאזור בנימינה, פרדס חנה, כרכור, קיסריה, זיכרון יעקב, יוקנעם, בית חנניה ואור עקיבא, לפני או אחרי העבודה. אנו מציעים חניה צמודה ללא עלות ללקוחות הסטודיו, ואפשר לחנות גם בחניונים החינמיים ובחניה בפנגו.