למידע וייעוץ מקצועי
למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
קורס דאנס פילאטיס

עמוד הבית > קורס דאנס פילאטיס

קורס דאנס פילאטיס

 

מנחה: דנה ברנר, מדריכה בכירה בצוות ההכשרות של מרתה מעל לעשור. כוריאוגרפית ומורה מנוסה למחול מודרני ובוגרת סמינר הקיבוצים במסלול תרפיה בתנועה.

קורס ראשון מסוגו בארץ להכשרת מדריכות דאנס פילאטיס! מיועד למדריכות פילאטיס מזרן ו/או מכשירים שרוצות להעשיר את עולם הידע שלהן, ולחדד אותו לידי הוראת שיעור תנועה המשלב את רפרטואר התרגילים והעקרונות של השיטה עם עולם המחול בליווי מוזיקה ואביזרים.

 

סילבוס קורס דאנס פילאטיס

 

3/3/20  

חלק א: שיעור דאנס-פילאטיס של שעה וחצי.

חלק ב: הקשר בין עקרונות הפילאטיס וטכניקת רליס לעבודת רצפה. הנחות יסוד לעבודה.

 

10/3/20

חלק א: שיעור דאנס-פילאטיס של שעה וחצי.

חלק ב: מעברים ובסיסי תמיכה : עבודה על מעברים דרך מנחים שונים מבסיס תמיכה מלא לעמידה בדגש על שיווי משקל ודינאמיקה.

 

17/3/20

חלק א: שיעור דאנס-פילאטיס של שעה וחצי.

חלק ב: עבודה על קומבינציות תנועתיות תוך שימוש במוסיקה ובחלל ובניית משפטים תנועתיים.

 

24/3/20 

חלק א: שיעור דאנס-פילאטיס של שעה וחצי.

חלק ב: הוראת קומבינציות תנועתיות : עבודה על משפטים תנועתיים הבנויים על עקרונות הפילאטיס והבאתם לידי קומפוזיציה, שילוב אביזרים: שילוב אביזרים בקומבינציות לבניית קורדינציה ואתגר תנועתי.

 

31/3/20 

חלק א: בניית מערך שיעור ומתודולוגיה להוראה: ניתוח אלמנטים המרכיבים מערך שיעור מובנה ומגוון.

חלק ב: העברת מערכי שיעור מובנים על ידי בנות הקורס+ שיחת סיכום ומשוב.
 

תאריכי קורס דאנס פילאטיס 2019

31.3.20 – 3.3.20 (ימי שלישי) חמישה מפגשים בשעות 10:30-15:00.

קורס קיץ יהיה בתאריכים 19.07-16.08.20

 

מחיר הקורס:

1,780 ש״ח

 

 

 למי מתאים הקורס?

מורות לפילאטיס ו/או מורות למחול המעוניינות לשלב בין העולמות, מוזמנות לקורס בן 5 מפגשים בו דנה ברנר תלמד אתכן לבנות מערכי שיעור דאנס פילאטיס זורמים, מאתגרים ותנועתיים; לבנות ולפרק קומבינציית דאנס פילאטיס, עבודת רצפה, מתודיקה, התאמה למוסיקה ועוד.

 

דנה ברנר מציגה דאנס פילאטיס

המלצות על קורס דאנס פילאטיס

טלי הרשקו
מדריכת פילאטיס ובעלת סטודיו
קרא עוד
אני ממליצה בחום על קורס דאנס פילאטיס של דנה ברנר במרכז ההכשרות מרתה פילאטיס של מרתה ענבר. הקורס מומלץ לכל מי שאוהבת פילאטיס, תנועה וריקוד ורוצה להעמיק ולהעשיר את הידע שלה בתחום. הקורס נתן לי המון כלים לבניית מערך שיעור ולבניית תרגילים לפי מוסיקה, למעברים בין מנחים שונים ורעיונות חדשים להכנת שיעור פילאטיס מזרן וגם שיעור דאנס, איך לשלב אביזרים ועוד. דנה היא מורה מקסימה, מקצועית, מדויקת, נעימה, עם המון רעיונות ועוזרת לאורך כל הקורס וגם לאחריו. אני מרגישה שלאחר הקורס אני יכולה לבנות מערך דאנס פילאטיס באופן עצמאי, להעביר אותו בצורה מקצועית לתלמידים שלי ושיש לי רעיונות חדשים וטכניקות שלמדתי אותם במהלך השיעורים בקורס. בנוסף, הכרתי מורות נוספות שאיתן אפשר לחלוק ולשתף רעיונות נוספים. קורס דאנס פילאטיס מומלץ בחום!!
כרמלית גולדמן
בעלת סטודיו לפילאטיס - קיבוץ מענית
קרא עוד
דנה יקרה, תודה על קורס דאנס פילאטיס מקסים, מקצועי ומלמד! מעבר לתועלת המקצועית ללא עוררין הקורס העניק הנאה ושמחה ואני התאהבתי!אני ממליצה בחום לכל מורה לפילאטיס להעניק לעצמה קורס כזה. גם אם היא לא הולכת ללמד דאנס , זה יעשיר את השיעורים שלה. ההנאה והעשרה האישית שווה כל רגע . אני מחכה כבר לקורס ההמשך!
יערה זילברשלץ
מדריכת פילאטיס
קרא עוד
הקורס הכי מהנה ומעשיר עם המדריכה מספר אחת - דנה ברנר המהממת. נהנתי מאוד בכל אחד מהמפגשים ויצאתי עם המון ידע מקצועי וכלים להמשך הדרך. ממליצה בחום לכל מי שרוצה להעשיר את הרפרטואר שלה ולפתוח בפני המתאמנות עוד עולם חוויתי ומאתגר.
הקודם
הבא