למידע וייעוץ מקצועי
למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם
פילאטיס לגברים

עמוד הבית > שיעורי פילאטיס מכשירים > פילאטיס לגברים

פילאטיס לגברים, יש חיה כזו? זה בכלל מיועד לגברים? 
למרות שפילאטיס אולי נתפס כספורט נשי הוא חיוני בריא ומאתגר גם לגברים. שיעורי הפילאטיס אצלנו בסטודיו משלבים בתוכם אוכלוסיה של נשים וגברים יחד בכל הגילאים מנוער ועד לגיל השלישי. בכל שלב בחיים יש ערך לחשיבות שיעורי הפילאטיס בסטודיו לשיפור הכושר, הגמישות, הכוח ושמירה על טווחי התנועה.

 

שיעורי פילאטיס לגברים בסטודיו המקצועי בישראל

העבודה בפילאטיס מכשירים היא מול התנגדות של קפיצים ורצועות ומשלבת אלמנט של חיזוק וגמישות בכל תרגיל. בעקבות עבודה ואורח חיים יושבני, גברים רבים סובלים משרירים מקוצרים וחולשה בשרירי הליבה. עם השנים, מתפתחת התקשות גרמית בגב. בשיעורי הפילאטיס לגברים אנו משלבים נשימה בתרגילים בכדי להכניס תנועתיות וחיוניות לעמוד השדרה ולהביא את הגוף לתפקוד אופטימלי. פילאטיס מכשירים לגברים בסטודיו מרתה פילאטיס מציע אתגר המותאם לרמת המתאמן. המדריכות שלנו מנוסות מאוד בעבודה עם קהל רחב ויודעות להתאים את סוג התרגיל לרמת המתאמן.

 

חיזוק רצפת האגן אצל גברים באמצעות פילאטיס מכשירים

מקובל לייחס בעיות בתפקוד רצפת האגן לנשים בלבד, אולם ליקויים בתפקוד רצפת האגן היא נחלתם של גברים בכל הגילאים, מילדות ועד לגילאים מבוגרים. שיעורי פילאטיס מכשירים הינם כלי מצוין לשיקום וחיזוק קרקעית האגן במגוון רחב של מקרים.

בפילאטיס מכשירים גברים יכולים לעבוד על חיזוק הליבה והגפיים במספר חזרות מועט בכל תרגיל. התרגילים כוללים עבודה מול התנגדות בטווחי תנועה מלאים כך שהשרירים לא מתקצרים אלא מתחזקים מתוך שמירה על האורך שלהם. עבודה זו משלימה כל פעילות גופנית בתחומי ספורט אחרים כגון ריצה, רכיבה על אופניים, שחיה, חדר כושר, Trx ועוד, משפרת בהם ביצועים ומונעת פציעות.

פילאטיס לגברים

 

 

שיעורי הפילאטיס לגברים עוזרים למתאמנים לתפקד טוב יותר מבחינה תנועתית בחיי היום יום, לצאת מכאב, לחזק את שרירי הגב והבטן ולשמור על כוח וגמישות של הרגליים והזרועות.

התחושה שהמתאמנים הגברים אצלנו בסטודיו מדווחים עליה לאחר שיעורי פילאטיס מכשירים היא של העצמה וחיזוק, תחושה של חיוניות ושליטה גופנית.

השיעורים אף משפרים את מערכת שיווי המשקל, האיזון השרירי והקואורדינציה. המערכות הללו חשובות לתפקוד יעיל בחיי היום יום.

גברים רבים סובלים מכאבי גב ברכיים וצוואר ולכן יפיקו תועלת מהשיעורים שיעוררו אותם למודעות בתפקוד היום יומי במקום העבודה ובכלל.

אז אם גם אתם מרגישים שרתם רוצים לקחת יותר שליטה עם גופכם ומעוניינים לעשות איתו חסד אז נשמח לארח אתכם, מוזמנים להגיע לשיעור ניסיון.

פילאטיס גברי